Zaujímavosti a novinky

30. VÝROČIE SPOLOČNOSTI TERRASTROJ, spol. sr.o.

04.01.2021

TERRASTROJ - 30 ROKOV SPOĽAHLIVÝCH SLUŽIEB !

Spoločnosť TERRASTROJ - výhradný zástupca pre stavebné stroje JCB na Slovensku, tento rok oslavuje už 30 rokov svojho pôsobenia.

Ako dcérska spoločnosť TERRA Holding už od roku 1991 zabezpečujeme predaj stavebných strojov JCB ako aj popredajné služby. Máme 5 servisných stredísk a 15 výjazdových vozidiel so skúsenými mechanikami, ktorí zabezpečujú údržbu a servis strojov priamo u zákazníka po celom Slovensku.

Sesterské spoločnosti v rámci TERRA Holdingu zabezpečujú obdobné služby zákazníkom až v trinástich krajinách strednej a východnej Európy. Partnerstvo medzi TERRA Holdingom a JCB pritom trvá už od roku 1957.

Pri príležitosti nášho 30. výročia chceme preniesť kúsok slávnostnej atmosféry aj k vám - našim zákazníkom, a preto pri každom servise i kúpe nového stroja na vás čaká milá pozornosť v podobe darčeka.

Dôvody, prečo spolupracovať práve s nami sú však niekde inde!
Samotná značka JCB má už viac ako 75 ročnú tradíciu a na Slovensku je známa už desiatky rokov. JCB patrí medzi TOP 3 svetových výrobcov stavebnej techniky. Zakladateľ značky, Joseph Cyril Bamford, skonštruoval ako prvý na svete rýpadlo-nakladač. Ešte aj dnes každý tretí rýpadlo-nakladač na svete hrdo nesie značku JCB. Značka JCB je zákazníkmi vnímaná ako záruka spoľahlivosti. Dôkazom bezkonkurenčnej kvality stavebných strojov JCB je, že najstaršie z nich na Slovensku majú zhruba 30 rokov a dodnes spoľahlivo pracujú.
Pravdaže, nové stavebné stroje JCB udržujú krok s dobou a modernými technológiami, ktoré sú výsledkom neustálych inovácií, zlepšovaní a zdokonaľovania technického riešenia jednotlivých zariadení.

Najmodernejšie stavebné stroje JCB vám na Slovensku ponúka iba TERRASTROJ!

Vďaka špičkovej kvalite a univerzálnosti strojov JCB, ako aj vďaka 30-ročným skúsenostiam pokiaľ ide o úroveň služieb a spoľahlivý servis našim zákazníkom, je dnes spoločnosť TERRASTROJ jedným z najväčších predajcov stavebnej techniky a zároveň najväčším dodávateľom rýpadlo-nakladačov na Slovensku.

Vyplňte žiadosť
Úspech
Požiadať o spätné volanie
úspešné
Volajte nám teraz