Skupina TERRA

Váš silný partner

Sme Vašim partnerom pre nákup nových aj použitých strojov, náhradných a opotrebovaných dieľov, príslušenstva, ako aj pre servis a prenájom strojov. Náš sortiment zahŕňa rôzne značky s viac ako 300 modelmi (Nové stroje). Okrem stavebných strojov a vozidiel pre manipuláciu s materiálom a priemyslu, nákladných a vežových žeriavov zahŕňajú aj generátory, plošiny, kompresory, systémy obloženia priekop a nakladacie riešenia.

Naša ponuka je vhodná pre stavebný sektor, komunity a obce, lesné hospodárstvo, odpady a recykláciu, demolácie, poľnohospodárstvo a mnoho ďalších. (Naši zákazníci).

TERRA je súčasťou silných skupín spoločností INDUSTRIE HOLDING. INDUSTRIE HOLDING GmbH je rakúska rodinná firma so sídlom vo Viedni založená v roku 2000. Okrem skupiny TERRA skupinu tvoria ďalšie dve strategické divízie:

BULMOR je popredným vývojárom, výrobcom a predajcom bočných nakladačov na prepravu dlhých a ťažkých nákladov a vozidiel na prepravu osôb so zníženou pohyblivosťou na letiskách. Okrem predaja nových strojov sú náhradné diely, údržba, prenájom a servis strojov pevnými prvkami obchodnej činnosti spoločnosti BULMORs.

PROFIRENT je najväčšia požičovňa v Maďarsku so širokou sieťou pokrývajúcou celú krajinu. Poskytujú viac ako 8 000 riešení, zariadení, nástrojov pre stavby, priemyselné závody, akcie a jednotlivcov.

Kľúčové fakty

Sme finančne silná skupina so solídnou veľkosťou spoločnosti, ktorá kombinuje výhody rodinného podniku s výhodami medzinárodnej spoločnosti. TERRA je jedným z lídrov v zemných, stavebných a priemyselných strojoch v strednej a východnej Európe. Naši skúsení špecialisti majú komplexné know – how o výrobkoch i sektoroch a poznajú situáciu na príslušných trhoch, ako aj ich výzvy.

13
Krajín
33
Pobočiek
>400
Zamestnancov
>150
Servisných technikov

Poslanie

Pokiaľ ide o našich zákazníkov, vždy konáme v súlade s naším poslanim:
Ak kopete, nakladáte alebo zdvíhate, pomáhame Vašej firme uspieť!

Prečo TERRA

Kladieme dôraz orientáciou na zákazníka, stabilitu, vysoko efektívnu organizáciu a skúsených pracovníkov, ktorý Vám pomôžu s odhodlanosťou a nadšením.

Snažíme sa vytvárať dlhodobé vzťahy so zákazníkmi a milujeme prácu, ktorú robíme. Okrem toho sme si svojimi výrobkami istí. Preto robíme maximum, aby sme zaistili spokojnosť a podporili úspech vášho podnikania. Našich viac ako 400 zamestnancov (Naši zákazníci) pre vás každý deň vydá maximum a nájde najlepšie riešenie pre vaše projekty. S pridanou orientáciou na služby, spoľahlivosťou a odhodlaním, a to tak počas predaja, ako aj po predaji.

 

Trvalo iba krátko, kým sa značka TERRA stala tým, čo predstavuje dnes:

- Synonymum pre inovatívne riešenia kopať + nakladať + zdvíhať.

- Flexibilný distribučný partner pre zemné, stavebné a priemyselné stroje.

- Spoľahlivý a pohotový dodávateľ náhradných dielov.

- Priekopník v oblasti odborných znalostí.

Vyplňte žiadosť
Úspech
Požiadať o spätné volanie
úspešné
Volajte nám teraz